Jednoúčelové stroje 2018-04-12T14:32:47+00:00

Jednoúčelové stroje

Dle přání zákazníků navrhujeme, upravujeme a dodáváme jednoúčelové stroje a další zařízení, které zákazníkům zefektivní a zkvalitní jejich výrobu, technologický proces a ušetří čas i peníze. Jsme připraveni vypracovat návrh řešení s realizací mechanické a elektrické části.

Vyrábíme nebo upravujeme jednoúčelové stroje a zařízení dle specifikací a přání zákazníků. Zpracujeme vám cenovou nabídku s návrhem řešení mechanické a elektrické části.

Jsme schopni zrealizovat celou zakázku od technické dokumentace mechanické a elektrické části, montáže elektro a mechanické části, naprogramování řídicí jednotky, funkčního odzkoušení v prostorách naší firmy včetně předvedení zařízení zákazníkovi, až po předání zakázky konečnému uživateli.

V rámci obchodně technického řešení spolupracujeme například se společnostmi Danfoss, ifm, KEYENCE, Sick, Festo, Siemens, Pepperl+Fuchs, Endress+Hauser…

Při realizaci strojů velmi dbáme na jejich funkčnost a zejména bezpečnost. Stroje a zařízení podléhají prohlášení o shodě a jsou vybaveny logem CE. Zákazník při předávání zařízení dostává kompletní dokumentaci stroje, revize elektro a ostatní potřebná prohlášení a formuláře.

Na přání zákazníka případně pokud to aplikace vyžadujeme můžeme nabádnout zpracování analýzy rizik při provozu stroje.

Naše firma zajišťuje záruční a pozáruční servis těchto zařízení, včetně programových a mechanických úprav řízení strojů. Našimi zákazníky jsou především výrobci komponentů pro automobilový průmysl, strojírenský průmysl, potravinářský průmysl a výrobci mobilních zařízení.