Jednoúčelové stroje 2018-04-04T06:45:54+00:00

Jednoúčelové stroje

Ohýbačka Herber

Oprava elektroinstalace jendoúčelového ohýbacího stroje Herber. Zařízení je nově ovládáno průmyslovým řídícím systémem Siemens Simatic S7-1500. Hydraulický okruh poháněný čerpadlem slouží pro pohyb dvojice os, které jsou synchronizovány pomocí spojitých regulátorů pro optimální ohyb dílu. Na zařízení bylo doplněno lineární snímání polohy pro přesnější pozicování.

Bodová svářečka

Nový jednoúčelový stroj pro svařování bodových svarů. Řízení procesorem Siemens Simatic S7-300. Vzduchové ventily ovládají upínky svářečky.

Bodová svářečka

Nový jednoúčelový stroj pro svařování bodových svarů. Řízení procesorem Siemens Simatic S7-1200. Vzduchové ventily ovládají upínky svářečky. Stroj je certifikován z hlediska bezpečnosti přímo společností SICK.

Robotické svařovací pracoviště pro výrobu koloběžek

Zmíněné pracoviště je sestaveno z dvojice robotů, svařovací jednotky a řídícího systému Siemens Simatic S7-300. Stoly, na kterých jsou upnuty svařence jsou natáčeny servopohony. Ty jsou řízeny frekvenčními měniči Schneider a povelovány nadřazeným řídícím systémem

Švová svářečka

Jednoúčelový stroj pro švové svařování kovových sítěk. Řídící systém Siemens Simatic S7-300. Pomocí ventilových terminálů jsou vzdáleně ovládány vzduchové válce, které jsou navázány na upínky stroje. Frekvenční měnič Schneider slouží pro plynulý chod svařovacího kotouče po materiálu.

Bodová svářečka

Nový jednoúčelový stroj pro svařování bodových svarů. Řízení procesorem Siemens Simatic S7-1200. Vzduchové ventily ovládají upínky svářečky.

Lisování pantu stínítka

Řízení jednoúčelového stroje pro lisování pantu stínítka do automobilu. Řízení procesorem Siemens Logo.