Navrhujeme, upravujeme, repasujeme a dodáváme jednoúčelové stroje a další zařízení, které zefektivní a zkvalitní výrobu, technologický proces a ušetří čas i peníze. Jsme připraveni vypracovat návrh řešení s realizací mechanické a elektrické části.

Vyrábíme nebo upravujeme jednoúčelové stroje a zařízení dle specifikací a přání zákazníků. Zpracujeme Vám cenovou nabídku s návrhem řešení mechanické a elektrické části.

Jsme schopni zrealizovat celou zakázku od technické dokumentace mechanické a elektrické části, montáže elektro a mechanické části, naprogramování řídicího systému a funkčního odzkoušení v prostorách naší firmy včetně předvedení zařízení zákazníkovi, až po předání zakázky konečnému uživateli.

Při realizaci strojů dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. Stroje a zařízení podléhají prohlášení o shodě a jsou vybaveny logem CE. Zákazník při předávání zařízení dostává kompletní dokumentaci stroje, revize elektro a ostatní potřebná prohlášení a formuláře.

Na přání zákazníka, případně pokud to aplikace vyžaduje, můžeme nabídnout zpracování analýzy rizik při provozu stroje.

Naše firma zajišťuje záruční a pozáruční servis těchto zařízení, včetně programových a mechanických úprav strojů. Našimi zákazníky jsou především výrobci komponentů pro automobilový průmysl, strojírenský průmysl, potravinářský průmysl a výrobci mobilních zařízení.