Pro poskytnutí kompletních služeb zajišťujeme v rámci přímé obchodní činnosti prodej a technické poradenství sortimentu těchto i dalších našich obchodních partnerů

Firma Siemens AG vznikla již před více než 150 lety a v současné době patří mezi největší světové elektrotechnické koncerny. Jako jediná firma na světě pokrývá prakticky celé spektrum elektrotechniky a elektroniky.

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni na nastavování regulátorů RVS, Automatů řady S7 a s nimi souvisejících komponentů regulace. Dle vašeho přání vám rádi pomůžeme se specifikací, nebo nastavením komponentů Siemens. Úzce spolupracujeme také s dalšími společnostmi, které dodávají řídicí systémy Siemens.


Danfoss s.r.o. je dceřiná společnost Danfoss A/S, která je největší průmyslovou společností Dánska. Tato nadnárodní skupina je světovou jedničkou ve výzkumu, vývoji, výrobě, prodeji a servisu mechanických a elektronických komponent pro široké spektrum průmyslových oborů.


Ifm electronic, spol. s.r.o. má své místo v senzorice, výstavbě sítí a řídících technologií pro automatizaci. Inovace, bízký kontakt s trhem, kvalita výrobků a schopnost naplnění nejrůznějších požadavků vytvořily z ifm vůdčí společnost v různých oborech.

Pro vaše aplikace vám připravíme cenovou nabídku se specifikací snímačů ifm. S ifm spolupracujeme mimo jiné při řešení technologií s As-i sběrnicemi a také programujeme řídicí systémy pro mobilní zařízení.


Od svého založení v roce 1961 se společnost Rittal postupně vyvíjela v předního světového dodavatele rozváděčových skříní, komponent pro rozvod proudu, chladicích systémů a komponent pro IT infrastrukturu, a s nimi spojených softwarových nástrojů a služeb.

„Rittal – The System.“ je dnes ucelený a dokonale sladěný systém spojující novátorské produkty, průkopnická technická řešení a služby vedoucí k naplnění nejrůznějších požadavků. Své uplatnění nalezne v celé řadě průmyslových odvětví – od strojů a strojních zařízení přes automobilový průmysl až po informační technologie.


Firma LDM spol. s r. o. byla založena třemi společníky v polovině roku 1991. Od samostatného vzniku byla, stále je a bude zaměřena na výrobu průmyslových armatur, zejména regulačních ventilů v tlakových stupních PN 16 až PN 500 a v dimenzích DN 15 až DN 400.

Jsme připraveni nabídnout vám výrobky z celého sortimentu LDM včetně specifikace armatur dle vašich požadavků. Dlouholetá spolupráce s firmou LDM nastavila pro naši společnost velmi dobré obchodní podmínky.


Společnost SENSIT s.r.o. je dnes jedním z nejvýznamnějších výrobců snímačů teploty v rozsahu teplot od -190°C do 600°C na českém trhu.

Její výrobky nacházejí uplatnění v oboru měření a regulace, v oboru fakturačního měření spotřeby tepla a ve všech odvětvích průmyslu, zemědělství a služeb, kde je nutno sledovat teplotu jako důležitý parametr technologických procesů.