Ohýbačka trubek Herber

Kompletní dodávka automatizace pro upgrade ohýbacího stroje. Zařízení je nově ovládáno průmyslovým řídícím systémem Siemens Simatic S7-1500. Hydraulický okruh poháněný čerpadlem slouží pro pohyb dvojice os, které jsou synchronizovány pomocí spojitých regulátorů pro optimální ohyb dílu. Na zařízení bylo nově doplněno lineární snímání polohy pro přesnější pozicování. Stroj pracuje v režimu volně programovatelných ohýbacích receptur.


Bodová svářečka

Kompletní dodávka automatizace stroje pro svařování bodových svarů. Řízení zajišťuje PLC Siemens S7-300, které komunikuje s robotem FANUC a řídí celé pracoviště.


Bodové svářečky

Kompletní dodávka automatizace jednoúčelových strojů pro svařování bodových svarů. Řízení zajišťuje PLC Siemens Simatic S7-1200. Upínky svářečky jsou ovládány vzduchovými ventily. Stroj je certifikován z hlediska bezpečnosti společností SICK.


Robotické svařovací pracoviště pro výrobu koloběžek

Kompletní dodávka automatizace pro celé pracoviště, které je sestaveno z dvojice robotů FANUC, svařovací jednotky a PLC Siemens S7-300.  PLC komunikuje s roboty a přes servopohony prostřednictvním frekvenčních měničů otáčí stoly pracoviště.


Švová svářečka

Kompletní dodávka automatizace pro celý stroj za účelem švového svařování kovových sítěk. Řízení zajišťuje PLC Siemens S7-300, které pomocí ventilových terminálů ovládá vzduchové válce, na které jsou navázány na upínky stroje. A dále za pomoci frekvenčního měniče řídí chod svařovacího kotouče po materiálu.