Naše zkušenosti v oboru regulační a silnoproudé techniky jsou zárukou kvality a spolehlivosti všech realizovaných zakázek.

Zabýváme se projektováním elektrických zařízení, rozváděčů nn a návrhem řízení technologií v oboru průmyslová automatizace a měření a regulace.

Pro vytváření schémat používáme standard EPLAN P8.

Naše projektová dokumentace obsahuje technickou zprávu s popisem technologie a jejího řízení, postupy a výklady dle ČSN, specifikaci přístrojů a elektromontážního materiálu, seznam kabelů, schéma zapojení rozváděčů, seznam vybavení rozváděčů, schéma technologie a další výkresy potřebné k montáži zařízení měření a regulace.

Existuje přinejmenším 5 důvodů proč využít našich projekčních služeb:

  • Máme praktické zkušenosti z širokého spektra technologií (strojírenství, potravinářství, energetika, zdravotnictví, jednoúčelových strojů a strojních celků, technologických celků, tepelných zdrojů atd.) – viz sekce Reference.
  • Jsme v neustálém kontaktu s výrobci komponentů a díky průběžnému školení jsme schopni navrhovat moderní a optimální řešení.
  • Náš záběr je mnohem širší než pouze projektové dokumentace. Poskytujeme technickou pomoc při řešení problematiky v oboru, nebo konzultace technických řešení. Zajišťujeme pomoc při zadávání podmínek výběrových řízení, například projektové dokumentace pro stavební povolení atd.
  • Stálým odběratelům poskytujeme slevy při opakovaných zakázkách obdobného charakteru.
  • Průběh návrhu a vývoje je dokumentován dle systému kvality ČSN EN ISO 9001.